czwartek, 28 lutego 2019

Nowe miejsce

Szukam nowego miejsca dla siebie. Czy ono będzie właśnie tu?

5 komentarzy:

 1. Ojej, jaka tu zmiana! i gdzie się podziały wszystkie piękne wpisy? Zawsze delikatne, poetyckie, sercu miłe? Czy wrócą? Czy będą w "nowym miejscu"? Prosimy nie znikać! Absolutnie! Ja rozumiem: przeprowadzka, zmiana, ale nie znikanie! Są słowa, które są Dobrem Narodowym! Pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki, by wszystko się dobrze ułożyło.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się,że zajrzalaś. Blox poinformował,że niedługo zamyka platformę.Istnieje możliwość importowania blogu do witryny Wordpressu,zrobiłam to, ale okazało się,że nie wszystkie wpisy się tam zapisały.Moze zrobiłam coś nie tak. Zniechęcona jestem i mam żal.Wszak to część życia. Smutne, że komentarze tam się nie zapisały. Dziękuję za dobre słowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To może jednak tu, na blogspota? Czy i tu są problemy z przenosinami wpisów? Może można by spróbować jeszcze raz? Jaki wybór by nie padł - zgadzam się na każdy i zaraz wkleję do obserwowanych :) ( z tym, że - jak pisałam w wordpressie - blogspot aktualizuje wpisy innych czytelników, a wordpress nie). Miłej niedzieli :)

   Usuń
  2. Nie umiem przenieść wpisów tu. Próbowałam i nic. Z kolei na wordpressie też się za bardzo nie odnajduję, bo tam za dużo angielskiego jest. Może trzeba zacząć wszystko od początku? I Tobie życzę miłej niedzieli :)

   Usuń
  3. Rozumiem ale jest jeszcze takie wyjście, by przenieść wpisy na trasie: wordpress - blogspot, jeśli nie da się blox - blogspot. Z tym, że przeszłyby tylko te, które się na wordpress dostały. Ale plus byłby taki, że blogspot ma polski interfejs. Wiem, że da się przejść z Wordpressa na Blogspot, gdyż mój stary blog: blogdzieci.wordpress.com właśnie kiedyś stamtąd przenosiłam i powiodło się. Trzeba wejść w panelu głównym na Ustawienia, potem: Inne i dalej: Zaimportuj zawartość. Wcześniej trzeba nanieść dane blogowe na komputer i importować z komputera. Tyle, co mogę pomóc.
   Pozdrawiam ciepło :)

   Usuń